Корзина
22 отзыва
+380 (66) 336-45-55
+380 (97) 276-30-47
+380 (99) 624-15-25
D I M A X
Як би людям добре не вдавалося б приручити перепелів до життя поруч з людиною, птиці ці все-таки залишаються напівдикими, тому приплив повсюдно містять тільки в клітках. Приміщення для утримання перепелів повинне мати вентиляцію і штучне освітлення. Дуже добре мати джерело резервного електроживлення. Можливо зміст дорослої птиці в неопалюваних приміщеннях, в спеціально обладнаних, утеплених зонах.

 

  Довго висвітлювати перепелів прямим сонячним світлом не слід, так як вони дуже збудливі при яскравому освітленні. Перепелів не слід утримувати в галасливих місцях: поблизу доріг, аеродромів, закладів з гучною музикою і тому подібних. За існуючими в даний час санітарним нормам, пташник, призначений для промислового утримання перепелів, повинен розташовуватися не ближче 300 метрів від житлових будинків.

 

  Кількість перепелів в клітці може бути практично любим. Однак важливо дотримуватися норму площі підлоги в розрахунку на одну птицю. Співвідношення чисельності японських перепелів до розмірів клітин залежить від мети їх вирощування. Якщо ви прагнете отримувати харчові яйця, то рекомендується на 1 м² розміщувати близько 120 голів. Якщо ваше завдання - вивести молодняк, то щільність посадки повинна бути менше, так як при збільшенні щільності посадки знижується ймовірність запліднення яєць.

Клітки для птиці

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner